Sharon Stone’un vücudunu yanlış teşhis sonucu bir kez daha tümör sardı!

milliyet.com.tr

Temel içgüdü sinemasıyla şöhrete kavuşan Sharon Stone, 2001 yılında birinci kere tümörle savaşmıştı. Tümör, o yıllarda dünyaca ünlü yıldızın göğüs dokusunu sarmıştı. Daha sonrasında tam güzelleştiğini düşündüğünde beyin kanaması geçirmiş ve akabinde felç olmuştu.

Sharon Stone Stone, yıllar sonra bir bağışıklık sistemi hastalığı yüzünden çocuk sahibi olamadığını, tam dokuz kere düşük yaptığını açıklamıştı. Ünlü oyuncu, “Bu küçük bir şey değil. Fizikî ve duygusal olarak yalnız göğüs germemiz gereken bir şeymiş üzere hissettiriliyoruz ve bunda da bir başarısızlık hissi oluyor” demişti. 

ÜÇ OĞLUYLA BİRLİKTE YAŞIYOR

Başarılı oyuncu, ikinci oğlu Laird Vonne’u 2005’te de üçüncü oğlu Quinn Kelly Stone’u 2006’da evlat edindi. Stone, artık, üç oğluyla birlikte Batı Hollywood, California’da bir vakitler aktör Montgomery Clift’e ilişkin olan bir meskende yaşıyor. Stone’nun birinci oğlu Roan Joseph Bronstein, Phil Bronstein’dan.

YANLIŞ TEŞHİS KURBANI

Son olarak Instagram hesabından 3 milyondan fazla takipçisine seslenen Stone, yakın vakitte aldığı bir yanlış teşhisin kurbanı olduğunu itiraf etti. Stone’un bedenini bir kere daha tümör sarmıştı. Oyuncu, “Büyük bir fibroid tümörünü çıkarmak için ameliyat olacağım” dedi. Kâbus 21 yıl sonra onu bir sefer daha yakaladı.

Daha evvel yanlış teşhis aldığı için yaşadığı sancılı süreci paylaşan Sharon Stone, bu teşhis ve sonucunda uygulanan yanlış operasyondan sonra fecî ağrılar çekmeye devam edince ikinci bir hekimden görüş aldığında gerçekte bedeninde büyüyen bir tümör olduğunu öğrendi.

“KORKMAYIN, İKİNCİ BİR DOKTORA GİDİN”

Yapılan yanlış süreçler yüzünden epidural anesteziyi iki kere almak zorunda kalan oyuncu, bayanlara seslenerek onlara korkmamalarını ve kesinlikle en az iki hekimden görüş almalarını söyledi:

Rahimdeki miyomlar sayısız bayanda bulunsa ve birçok vakit değersiz olsa da kimi durumlarda tümöre dönüşebiliyor ve hayatı tehdit eder hale geliyor. Stone’un başına gelen de benzeri bir durumdu.

Hayranlarına, operasyon ve tedavi sürecinin 4 ila 6 hafta ortasında süreceğini ve her şeyin yolunda olduğunu söyleyen Stone, onu tanıdığımız uzun yıllar boyunca koruduğu cüretini ve dik duruşunu bir defa daha, bu sefer diğer bir ölümcül hastalığı yenerken kullanacak ve belirli ki hayatına kaldığı yerden, daha güçlü bir biçimde devam edecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir