Merve Boluğur’dan evlilik sinyali! ‘I said yes’ dedi: Sosyal medyayı birbirine kattı!

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, DJ Mert Aydın ile 53 gün evli kaldı ve ünlü çift anlaşamayarak yolları ayırdı.

BARIŞMA SİNYALLERİ VERMİŞLERDİ

Takipçilerini epey şaşırtan Merve Boluğur ve Mert Aydın, boşanmanın çabucak akabinde bir ortaya gelerek barışma sinyalleri vermişti

MURAT DALKILIÇ AYRINTISI BAŞLARI KARIŞTIRMIŞTI

Ancak geçtiğimiz ocak ayında sabah saatlerinde Dalkılıç’ın eski eşi Boluğur’un Beşiktaş’taki meskeninin sokağında görüntülenmesi başları karıştırmıştı.

EVLENİYOR MU?

Merve Boluğur yine mi evleniyor? sorusuna karşılık arayan hayranları ‘I said yes’ paylaşımıyla beklenmedik bir atılım yaptı. Toplumsal medya bu haberle bir arada yerle bir olurken evlenip evlenmediğine dair bilgi verildi.

2015-2017 yılları ortasında Murat Dalkılıç ile evli kalan Merve Boluğur, boşanma evresi sonrasında açıklamalarda bulunmazken birbirleri hakkında yorum yapmayan ikili, geçtiğimiz yıl toplumsal medya üzerinden atışmalar yaşandı. Başarılı isim 53 gün evli kaldığı DJ Mert Aydın ile boşanmasıyla toplumsal medya paylaşımları çok ses getirdi. Dalkılıç ve Sitare Akbal’la ayrılmasıyla bir arada Çağla Boz ile ismi anılmaya başladı.

Geçtiğimiz Ocak ayında Dalkılıç ve Boluğur’un Beşiktaş’ta yer alan konutunun sokağından çıkması başları karıştırırken müzikçinin o sokakta objektiflere takılması yok artık dedirtti. Bunun üzerine mahalle sakinleri Merve be Murat barıştı mı? sorusuna cevap aramaya başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir