Binali Yıldırım: Her zaman destek verdiniz bu sefer ilave destek istiyoruz

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi’nde düzenlenen Türkiye Yüzyılı için Sivas Buluşması programına katıldı.

Yıldırım, İstanbul’da yaşayan Sivaslılara seslenerek, ” Gün bugündür. Her vakit takviye verdiniz ancak bu sefer ek dayanak istiyoruz” dedi.

Binali Yıldırım kelamlarına şöyle devam etti: “Neden İstiyoruz? Neden istiyoruz ? Zira benim birkaç gündür yaptığım konuşmadan Millet İttifakı’nın paydaşları çok alınmışlar. Ne dedim ben? Dedim ki, ‘Bu seçimler işgalcilere karşı İstiklal uğraşı verenlerin seçimidir’, sözümün gerisindeyim. Hatırlayın Millet İttifakı’nın adayı muhakkak oldu. Kandil’de ABD’de terör örgütleri peşi peşine açıklamalar yaptılar.

Eğer dağda, FETÖ ve bölücü terör örgütü gece gündüz açıklama yapıyorsa, bu ülkeyi bölmeye çalışıyorsa, yüzyıl evvelki İtilaf Kuvvetleri de birebir şeyi yapıyordu. Onlar da işgalciydi. Bugün terör örgütlerinin ardında onlar var. Açık dayanak veriyorlar. İşgalci onlar. O halde soruyorum. Recep Tayyip Erdoğan’ı adam üzere adamı Türkiye sevdalısı başkanımızı 14 Mayıs’ta rekor oyla Sivaslılar 13. cumhurbaşkanı yapmaya hazır mı?” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir